dfd

Trapasy z BRAVička

30. dubna 2008 v 18:44 | Lucinka
SEJMUTÍ UČITELE
?, ?
Chodím už na střední a po každé hodině se stěhujeme do jiné třídy. Šly jsme si o polední přestávce se spolužačkou zanést věci do třídy a pak, že půjdeme do bufetu. Když jsme šly z prvního patra do druhého po schodech, se to stalo. Byly jsme strašně zažrané do našeho rozhovoru, že jsme si ani jedna nevšimla, že je na předposledním schodu něco vylitého. Oběma nám to podjelo. Janča se na nohách udžela, ale já ne. Začala jsem padat dopředu. To by nebyl takový trapas, jenže šel zrovna z vedlejších schodů dolů náš profesor matiky, a já jak jsem se při pádu snažila něšeho zachytit, tak se mi to podařilo. Jenže já se chytla nohou profesora a stáhla ho s sebou. Já se rozplácla jako žába a profesor také, přímo pžeze mne. Všichni, co v tu chvíli kolem procházeli se strašně smáli. Já zčervenala a začala se omlouvat. Teď, když jdu k tabuli, tak si pan profesor radši sedne, abych mu neublížila.
TOALETNÍ PAPÍR
Lucka, 16
Jednou jsem šla ve škole na velkou a nevšimla jsem si, že v kabince není toaletní papír. Po chvilce přemýšlení,co s tím budu dělat jsem se rozhodla napsat esemesku mojí kámošce,aby mi ho tam donesla. Tak tedy OK,chvíli čekám a nejednou uslyším: "Lucie,jste tady?Tady máte ty ubrousky..."Já jsem se totiž přemáčkla a poslala to omylem svojí třídní :-)
TRAPAS
?, ?
Tento trapas se nestal mě ale mé kámošce..Jednou ve školním roce skončilo už konečně vyučování..šli jsme do šatny oblíkli se a šli ze školy domu...Kamarádka měla jít na parkoviště které bylo hned naproti škole za mamkou k autu....když našla mamčiný auto běžela rychlostí k němu otevřela dveře od auta pak je zase zavřela pozdravila mamku veselým "Ahoj mamko"a když se podívala tak tam nebyla mamka a nebylo to ani mamčinný auto,nastoupila do spolužákova auta kde byl i jeho otec...byla celá rudá a hrozně se styděla...tak otevřela dveře omluvila se a zavřela dveře od automobilu...pak konečně dorazila k tomu správnému mamčinnýmu....bylo to opravdu hrozné a k tomu všemu se jí furt kluci ze školy posmívali...
TRAPAS MÉ KAMARÁDKY
?, ?
Tohle není můj trapas, mojí kamarádky. V sedmé třídě jsem odjely na lyžák do Nového města za Jáchovem. A jeden večer se šla kamarádka sprchovat. Já sem byla v pokoji s holkama a s klukama co přišly na návštěvu. Kluci si začly povídat a pak i smát. Když jsme se jich zeptaly co je? Tak jestl isi prej Pisina zamkla. My jsme myslely že jo a tak to šly kluci vyzkoušet. Otevřely dveře a Pisina místo toho aby se snažila schovat vyběhla proti nim a zamkla dveře. Kluci jí ale ještě před tim stačily sebrat oblečení co tam měla. Jeden kluk si narval na hlavu kalhotky a zapl si podprdu. A začal s tim běhat po hotelu. Nad Pisinou sme se pak smilovaly a pučily jí aspoň ručník. Zatím ten kluk běžel i k učitelovi jestl iz toho oblečení něco nechce. Ten na něj koukal jak kdyby spadl z višně. Pak jsme šly za nim a by jsme tomu klukovi řekli že to je použitý. Měly jste vidět jeho reakci. Strhl to ze sebe a bežel k sobě do pokoje a do sprchy. Na lyžáku bylo plno srandy. Ale škoda že už tam jako třída nepojedem.
PLAVKY NARUBY
?, ?
Byl krásnej den a tak sem se s kámoškou vydala na koupaliště.Roztáhly jsme si deky na trávě a opalovali se.Jenom tak jsme pokukovali po dvou krásných klucích kousek od nás.Oni se ale pořád pochychtávali a když si všimli mého kradmého nechápavého pohledu úplně se rozřechtali.Nevěděla sem proč a tak sem žduchla do Terezy.Ona se na mě podívala a smíchy vyprskla taky potom sem se na sebe podívala a došlo mi to .Měla sem plavky obráceně takže byly vidět švy a tak.Hmn zrudla sem jak rak a utíkala na záchod.Jenomže před dveřma bylo mokro a tak sem ještě spadla na zadek.Když sem si pak spraila plavky už sem se na ty kluky nedívala.
ON
Gabu, ?
No takhel bylo to koncem školního roku bylo nádherně a sděla jsem na autobusáku a čekala na svuj autobud s kamoškou.. ovšem a druhé straně autobusového nádraží stál můj idol.v tu dobu jsem si zrovna psali po netu a smsky .. Byla to láska jako trám ..ale jen z mé strany.. :0)No a jak jsme tak seděli a on stál proti nám tak říkám kámošce : vidíš ho?to je on jak si píšem.. hezkej viď?me se teda libí a né jen to.. Nu ale to jsme eště nemohla tušit co má kamoška udělá.. Podívám se na ní a vidím jak se z luboka nadechuje a křičí na celý autobusák jeho jméno,tak nahlas že se samozřejmě otočí a civí na nás,, ale má ruka se nejak zvedla a kámošku udeřila tak silně do hlavy že mě to opravdu mrzelo .. no Můj idol se samo osobě smál jaku dostala pecku přímo do palice ale me to mrzelo .Pak jsem se kamošce omlouvala a ona :"to je dobry,v pohodě".. Hm a před nedávnem jsem se dozvěděla že to udělala znovu a dostala podobného lepáka .. :0)
SPODNÍ PRÁDLO
Terka, 15
Mě se stal jednou takovej trapas, bylo mi asi tak 14 a já při stěhování nějak ztratila krabici se svým spodním prádlem (zákon schválnosti funguje dokonale) a tak mi nezbylo nic jinýho než si vzýt ségřiny hrozný ,,bomby'' až pomalu ke kolenům vytahaný no prostě hrůza. A aby to alespoň nebylo vidět tak jsem si vzala sukni protože v upnutých džínách to prostě nešlo. Šla jsem do škkoly a jak sem řikala zákon schválnosti funguje a tak zrovna ten den přiše k nám do třífy novej kluk (byl nádhernej) a tak jsem se mu snažola zalíbit jenomže měla jsem službu na tabuly a když jsem ji mazala tak kluci měly takový ,,úlet'' a stáhly mi tu sukni takže celá třída viděla ,,moje bomby'' já tam stála jak opařená před celou třídou byla jsem tak v šoku že sem se nedokázala pohnout a aby toho nebylo málo tak přišel do třídy náš třídní a řekl mi že stačí když jen smžu tabuli že něpotřebují u toho vidět mé spodní prádlo.
PAMELA
Klaudie, 15
Ahoj! s mýma kamarádkama ze třídy chodíme tanečního kroužku (hip-hop). Minulý týden jsme měli velké vystoupení před naší školou. Strašně nás s kamarádkou trápilo, že ještě nemáme žádný prsa, protože většina holek z tanečních už je mají. Na vystoupení jsme měli mít upnutý tílka a tak sme se rozhodly, že si je trochu vycpeme. Teď už víme, že to byl špatný nápad:( . Na vystoupení byla celá škola i s učitely a mým IDOLEM Vojtou. Asi uprostřed sestavy jdou ostatní holky do zadu a já, vepředu, dělám různé gymnastické prvky, jako je třeba hvězda nebo přemet. A teď se to stalo. Mandarinka v ponožce mi při jednom přemetu spadla na zem. Já sem tančila dál, ale diváci i další tanečnice se začaly hrozně smát, a dokonce i hudba přestala hrát. Tak sem se zastavila a dívám se na na mandarinku a pak rychle sobě do výstřihu. Když jsem to uviděla tak jsem se rozbrečela a utíkala jsem z pódia, ovšem jsem cestou zakopla o kabely od beden a jak neschvál mi vyletěla i druhá mandarinka. Slyšela jsem jenom ještě větší smích než předtím. Myslela jsem, že nejlepší by bylo se okamžitě propadnout do země! Ve škole mám díky tomuhle přezdívku "Pamela"...UŽ NIKDY SI NEBUDU VYCPÁVAT PRSA:( .
KALHOTY
?, ?
Asi minuly tyden jsme byly na taťkové oslavě,vzala jsem si svoje nejoblíbenější kalhoty skateacké.Rodiče řekli at si jdeme zahrát bowling.Sedli jsme si a vedle mě sedel moc hezký kluk.A tak jsme šli hrát! nejporve jsem hrala jako frajerka před tím klukem a pak jsem to vzdala chytla jsem bowlingovou kouli do obou ruk a ohla jsem se.Oh..Rup ruply mi kalhoty a šli mi vidět to kalhotky.Byly to tanga takže to šlo hodně dobře videt a ten jkluk na mě ukazoval s jeho rodinou.nebyt strejdy ktery mi donesl mikinu tak to neprežiju a beham tam v kalhotach roztrhlyma na zadku!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
FAVORITE PIXELS
yeah.gif image by Saliskouy.gif image by Saliskorofl.gif image by Saliskopst.gif image by Saliskomwah.gif image by Saliskolove-7.gif image by Saliskoiloveyou.gif image by Saliskohuh-2.gif image by Saliskohmm-1.gif image by Saliskohey.gif image by Saliskohehe.gif image by Saliskofuck.gif image by Saliskoeh.gif image by Saliskoampf.gif image by Saliskobye.gif image by Salisko